Kadıköy, Istanbul TR
New Jersey, USA
Istanbul & New Jersey
+90 850 885 1634

Sağlık Turizmi

Sağlık turizminde başarılı olmak isteyen kliniklere sunduğumuz uçtan uca danışmanlık hizmetleriyle yabancı hasta kazanmanız için en etkili dijital stratejileri kurguluyoruz.

Siz de sağlık turizminde Alsiyon know-how’unun gücünden faydalanın, kliniğiniz büyüsün, ciro kaynaklarınız çeşitlensin, kur farkı lehinize dönsün.

Tanışma & Analiz
Görüntülü görüşme yoluyla tanışıyor ve dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.
Planlama
Hedefleriniz doğrultusunda dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyor bütçe dağılımını tespit ediyoruz.
Mükemmel Sonuçlar ve Yeni Müşteriler
Kampanyalarımızı devamlı optimize ederek mükemmel sonuçlarla yeni müşteriler edinmenizi sağlıyoruz.
Bizimle Google Meet Toplantısı Planlayın Hemen Teklif Alın

Sağlık Turizmi Danışmanlığı

Sağlık turizmi, ülkemizde verilemeye başlanan teşviklerle ve kur avantajıyla birlikte yükselen bir değer olmaya devam ediyor. Sağlık turizminde başarılı olmak isteyen kliniklere sunduğumuz uçtan uca danışmanlık hizmetleriyle yabancı hasta kazanmanız için en etkili dijital stratejileri kurguluyoruz.

Acenteler, poliklinikler, klinik ve hastaneler için kurgulamış olduğumuz bu talep yaratma stratejisiyle potansiyel hastalarınızın sizlerle etkileşime girmesini sağlıyoruz. Reklamlardan gelen verileri otomasyon sistemimiz anlık olarak sizlere email gönderebiliyor, excel tablosuna yazabiliyor, CRM sisteminize kaydedebiliyor. Geriye kalan tek şey, reklamlarınızdan etkilenip sizinle etkileşime geçmiş hasta adayınıza tedavi planınızı oluşturmak!

Google, Instagram, Facebook, vb. platformlar aracılığıyla, bu platformlar tarafından sertifikalandırılmış uzman ekibimizle dijital pazarlama bütçenizi en etkili biçimde yönetiyor, sizlerle her ay düzenlediğimiz performans değerlendirme toplantılarıyla yeni hedefler belirliyoruz.

Siz de sağlık turizminde Alsiyon know-how’unun gücünden faydalanın, kliniğiniz büyüsün, ciro kaynaklarınız çeşitlensin, kur farkı lehinize dönsün.

Sağlık Turizmi Danışmanlığı Hizmet Özellikleri

Ücretsiz Ön Analiz Toplantısı
Uzman Kadro
Günlük Detaylı Raporlama
A/B Testleri
CRM Entegrasyonu
Size Özel Danışmanlık Planı
Döviz Kazanan Klinikler

Sağlık Turizmi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sağlık turizmi, dijital pazarlama ajansları açısından en zor sektörlerin başında gelmektedir. Konu insan sağlığına yönelik reklamlar olduğunda, Google, Facebook, Instagram gibi platformların algoritmaları oldukça hassas davranmakta, sistemden kalıcı yasaklanmalar yaşatabilmektedirler.
Mağduriyet yaşamamanız için mutlaka sağlık turizmi alanında tecrübeli bir dijital ajans ile birlikte çalışmalısınız.

Hasta adaylarınız sizin reklamlarınızı Google’da veya sosyal ağlarda görür ve reklamlara tıklaması beklenir.
Her reklam kampanyası ayrı bir hedef ve metotlarla kurulur. Hasta adayının siteye ulaştığı reklamda hastaların canlı chat, Whatsapp butonu ya da telefon numaranıza tıklayarak size ulaşması veya sitenizde yer alan Randevu Al formunu doldurarak sizden dönüş beklemesi hedeflenirken, bazı reklam modellerinde sosyal ağdan hiç ayrılmadan size telefon, email, ve isim bilgisini iletebildiği ve sizin telefon veya email ile onlara ulaştığınız bir yol izlenir.

Tüm bu potansiyel hasta verileri emailinizde, her yerden ulaşabileceğiniz Google excel dosyasında ve var ise CRM sisteminizde depolanır.

Anlık olarak iletilen hastalara hızlı dönüş yapabiliyor olmak başarının temel şartlarından biridir ve mutlaka bu hususta atik davranacak, yabancı dil bilgisi yüksek, satış ve ikna kabiliyeti bulunan bir personele ihtiyacınız olacaktır.

Herkesin en iyi olduğu işi yapmasının doğru olduğunu düşünen bir anlayışla, bunun için doğru bir müşavirlik firmasından danışmanlık hizmeti almanız gerektiğini düşünüyoruz. Partnerlik anlaşmamız bulunan teşvik danışmanlık firmasına sizleri yönlendiriyor, partnerimizin uzman kadrosuyla teşvik sürecinizi en etkili şekilde yürütmenizi sağlıyoruz.

E-Bültene Üye Olun

Dijital pazarlama alanındaki son gelişmelerden, özel sektörel raporlarımızdan ve analizlerimizden haberdar olun.

  Referanslarımız

  Birlikte çalıştığımız mutlu müşterilerimiz

  Sağlık Turizmi Referanslarımız

  Diğer Referanslarımız

  Tapv

  Ücretsiz Teklif Al

  Formu doldurun, incelemelerimizi yapıp size en kısa sürede dönüş yapalım.

   Uçtan Uca Danışmanlık
   Ekibimiz alanının en deneyimli isimlerinden oluşur.
   Zoom Ön Analiz Toplantısı
   Görüntülü görüşme yoluyla işinizi ve hedeflerinizi birlikte iyi anlayabilir ve analiz edebiliriz.
   Hızlı Bir Başlangıç
   Hızlıca teklif ve sözleşme süreçlerimizi tamamlar ve birlikte çalışmalarımıza başlayabiliriz.