Kadıköy, Istanbul TR
New Jersey, USA
Istanbul & New Jersey
+90 850 885 1634

Google Ad Grants

Google, Ad Grants yani Google Reklam Bağışları programı ile sivil toplum kuruluşlarına özel her ay 10.000 ABD Doları tutarında reklam hibesi sağlamaktadır.

Hemen Google Ad Grants programına başvurun 10.000 USD Google reklam hibesine hak kazanın.

Tanışma & Analiz
Görüntülü görüşme yoluyla tanışıyor ve dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.
Ücretsiz Başvuru
Kurumunuzun hibesi tamamen aktif olana kadar ücretsiz şekilde tüm başvuru sürecini yürütüyoruz.
Mükemmel Sonuçlar ve Yeni Müşteriler
Kampanyalarımızı devamlı optimize ederek mükemmel sonuçlar elde ediyor ve hibenin devamlılığını sağlıyoruz.
Bizimle Google Meet Toplantısı Planlayın Hemen Teklif Alın

Google Ad Grants Nedir?

Google, Ad Grants yani Google Reklam Bağışları programı ile sivil toplum kuruluşlarına özel her ay 10.000 ABD Doları tutarında reklam hibesi sağlamaktadır. Şartları karşılayan her sivil toplum kuruluşu bu hibeden faydalanabilir ve reklamların teknik başarı kriterlerini sağladığı sürece bu tutar her ay yenilenmektedir.

Google Ad Grants programı ile Google’ın arama ağı reklamlarında reklamını çıkarabilir, sivil toplum kuruluşunuzun internet sayfasına büyük bir trafik çekebilirsiniz. Reklamlarınız bağış, bilinirlik, projelerinizi daha geniş kitlelere ulaştırma, üye kazanma vb. amaçlar için kurgulanabilir. Reklamlarınız ilgili Google aramalarında ne kadar çok gözükürse o kadar fazla bağış, üye, destekçi kazanmanız mümkündür ve Google Ad Grants 10.000 dolarlık reklam hibesi bunun için ideal bir araçtır.

Alsiyon, Google’ın resmi partner ajanslarından biri olup, uzmanlık alanlarından biri sivil toplum kuruluşları için Google Ad Grants programının başvuru süreçlerini yönetmek, başvuruyu gerçekleştirmek ve reklam kampanyalarını uzman kadrosuyla yönetmektir. Bu hibe, Google’ın reklam ilkelerine uyum zorunluluğu ve her ay tutturulması gereken başarı metrikleri karşılığında verilmekte olup, dijital reklam uzmanlığı danışmanlığında yönetilmesi gereken bir hibedir; aksi takdirde hibeden kalıcı olarak diskalifye edilmek gibi tatsız sonuçlarla karşılaşılabilir. Alsiyon ekibindeki Google Ad Grants uzmanlarıyla reklam kampanyalarınızı sorunsuz yönetebilir, yeni projeleriniz hakkında reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Google, sivil toplum kuruluşlarına sağladığı 10.000 dolarlık reklam hibesi dışında, ayrıca Google Workspace (eski adıyla Google Gsuite) ürünlerini de ücretsiz olarak sunmakta. Böylelikle kuruluşunuz için kurumsal Gmail, Google Drive vb. ürünleri kuruluşunuz için ücretsiz edinebilir, güvenli ve kurumsal bir e-mail altyapısını hızlıca oluşturabilirsiniz.

Google Ad Grants programına başvuru sürecinizi ücretsiz yürütüyor, hibe almaya hak kazandığınız an itibariyle profesyonel Google Ad Grants yönetimi sunuyoruz. Henüz Google Ad Grants’e hiç başvurmadıysanız ya da halihazırda aktif bir hesabınız var ama verim alamıyorsanız lütfen formu doldurunuz. Üstelik başvuru sürecinde hiçbir matbu evrak yok, tamamen internetten ve e-devletten edinebileceğiniz bilgilerle sivil toplum kuruluşunuz için başvuru sağlayabilirsiniz.

Google Ad Grants Avantajları

10.000 USD Reklam Bütçesi
Bütçe Her Ay Yenilenir
Arama Ağı Reklamları
Üye Kazanma & Bağış Toplama
Hedef Kitleye Ulaşma
Google Workspace Ücretsiz Kullanımı
Ücretsiz Kurumsal Gmail
Ücretsiz Google Drive
STK’nızı Geniş Kitlelere Ulaştırın
Sivil Toplum Kuruluşlarına Özel

Google Ad Grants Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kâr amacı gütmeyen bir hayır kuruluşu olmanız ve TechSoup Türkiye tarafından kar amacı gütmeyen kuruluş olarak onaylanmış olmanız gerekir. Web siteniz Google web sitesi politikasına uygun olmalıdır. Okul, hastane ve devlet kurumları bu hibeden faydalanamaz.

Hayır, Google sizden bu başvuru için herhangi bir ücret talep etmez.

Başvuru sürecinin sonuçlanması 2-4 hafta arasında değişkenlik gösterir. Google’ın kendi açıkladığı ortalama süre ise 21 gündür.

Google’ın kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için verdiği arama ağı reklam hibesi her ay 10.000$’dır.

Hayır, bu tek seferlik bir hibe değildir. Google politikalarına uygun bir şekilde oluşturulmuş reklam kampanyaları ile Google’ın belirlediği hedefleri tutturarak bu arama ağı reklam hibesinden her ay yararlanabilirsiniz.

Alsiyon sizin Google’ın belirlediği hedefleri yerine getirmenize yardımcı olur. Deneyimli kadrosu ile Google politikalarına uygun arama ağı reklam kampanyaları oluşturarak her ay Google Ad Grant Reklam Hibesinden faydalanmanızı sağlar.

Google aylık 10.000$ arama ağı reklam hibesinin yanı sıra Non-profit kurumlara şu ayrıcalıkları sunmaktadır: Sivil Toplum Kuruluşları için Google Workspace ve Google Earth ve Haritalar

Google Ad Grants reklam hibesi, kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz için farkındalık ve ek kaynak yaratma fırsatları yaratabilirsiniz. Düzenlediğiniz yardım kampanyalarını duyurabilir, etkinlikleriniz için bağışçı bulabilir yada kuruluşunuzda gönüllü çalışmak isteyenlere ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

Birlikte çalıştığımız mutlu müşterilerimiz
Tapv

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, incelemelerimizi yapıp size en kısa sürede dönüş yapalım.

  Uçtan Uca Danışmanlık
  Ekibimiz alanının en deneyimli isimlerinden oluşur.
  Zoom Ön Analiz Toplantısı
  Görüntülü görüşme yoluyla işinizi ve hedeflerinizi birlikte iyi anlayabilir ve analiz edebiliriz.
  Hızlı Bir Başlangıç
  Hızlıca teklif ve sözleşme süreçlerimizi tamamlar ve birlikte çalışmalarımıza başlayabiliriz.

  E-Bültene Üye Olun

  Dijital pazarlama alanındaki son gelişmelerden, özel sektörel raporlarımızdan ve analizlerimizden haberdar olun.