Kadıköy, Istanbul TR
New Jersey, USA
Istanbul & New Jersey
+90 850 885 1634

E-Ticaret

E-Ticaret danışmanlığı tecrübemizle dijital pazarlama uzmanlığımızı birleştirerek sizlere bütüncül bir danışmanlık servisi sağlıyoruz.

Sektörel tecrübesiyle kendini kanıtlamış bir dijital pazarlama ajansı ile satışlarınızı artırın ve e-ticaret işinizi daha hızlı büyütün.

Tanışma & Analiz
Görüntülü görüşme yoluyla tanışıyor ve dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.
Planlama
Hedefleriniz doğrultusunda dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyor bütçe dağılımını tespit ediyoruz.
Mükemmel Sonuçlar ve Yeni Müşteriler
Kampanyalarımızı devamlı optimize ederek mükemmel sonuçlarla yeni müşteriler edinmenizi sağlıyoruz.
Bizimle Google Meet Toplantısı Planlayın Hemen Teklif Alın

Neden E-Ticaret Danışmanlığı?

Sektörel tecrübesiyle kendini kanıtlamış bir dijital pazarlama ajansı ile satışlarınızı artırın ve e-ticaret işinizi daha hızlı büyütün. Alsiyon, e-ticaret iş modelinizi tutarlı sonuçlarla ölçeklendirmek için kusursuz e-ticaret pazarlama hizmetleri sunar.

Alsiyon, yılların deneyimi, kanıtlanmış süreçler ve yaratıcı stratejilerle ortalamadan daha fazlasını elde etmek için e-ticaret performans pazarlama ajansı ortağınızdır. E-Ticaret alanında birden fazla sektöre danışmanlık yapmakta ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktayız.

Yalnızca reklamlar aracılığıyla trafik çekmek yerine, açılış sayfalarında dönüşüm optimizasyonunu destekleyebilir, güçlü performans analizleri oluşturabilir ve göz alıcı reklamlar tasarlayabiliriz. Bu, satın alma hunisinin tüm alanlarını iyileştirmek için iç görü ve kontrol elde etmemize ve farklı hedef kitleleri için kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturmamıza olanak tanır.

Marka keşfi, strateji oluşturma, izleme ve raporlama, devam eden optimizasyon gibi kilit noktalarda sizin yanınızdayız. Geniş yelpazeli sektör deneyimimiz ve uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Google Merchant Center kurulumu, gelişmiş e-ticaret ayarlamaları, dönüşüm takibi gibi tüm teknik süreçlerde sizlere yardımcı oluyor, ROAS (Return on Ad Spend) oranınızı arttırmaya yönelik kampanyalarla cironuzu arttırıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmet Özellikleri

Ücretsiz Ön Analiz Toplantısı
Uzman Kadro
Günlük Detaylı Raporlama
A/B Testleri
CRM Entegrasyonu
Size Özel Danışmanlık Planı
E-Ticarette Yükselin

E-Ticaret Danışmanlığı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bazı yönlerden, iyi tanımlanmış bir hedef kitleye sahip olmak, kitlelere hitap eden bir üründen bile daha kolaydır. Niş kitleyi tanımak ve lazer hassasiyetiyle onları hedeflemek için Alsiyon olarak size en iyi şekilde danışmanlık sağlıyoruz.

Başlangıç ​​için lansman öncesi markalar, kitle fonlu şirketler ve meydan okuyan markalarla çalışıyoruz. Fiyatlandırma ve bütçe ile ilgili bilgilendirme için bizimle irtibata geçin.
10.000 TL üzerinde dijital pazarlama bütçesi olmayan markalara ne yazık ki düzenli bir danışmanlık hizmeti sağlayamıyoruz.

E-ticaret pazarlama şirketleri birkaç nedenden dolayı etkisiz olabilir. Net bir yorum yapabilmek için Google Analytics verilerini ve sitenizi incelememiz gerekir. Çoğu zaman, tam olarak huniyi ve eksiksiz bir dijital pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulacağı konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Google Ads konusunda yetenekli olabilirler ancak dönüşüm oranı optimizasyonu, A/B testi, web analitiği veya satış metin yazarlığı konusunda dijital ajansların desteği gerekiyor. Bu durumda Alsiyon olarak size kapsamlı ve verimli stratejiler oluşturup şirketinizi reklamlarla büyütmeyi hedefliyoruz.

E-Bültene Üye Olun

Dijital pazarlama alanındaki son gelişmelerden, özel sektörel raporlarımızdan ve analizlerimizden haberdar olun.

  Referanslarımız

  Birlikte çalıştığımız mutlu müşterilerimiz
  Tapv

  Ücretsiz Teklif Al

  Formu doldurun, incelemelerimizi yapıp size en kısa sürede dönüş yapalım.

   Uçtan Uca Danışmanlık
   Ekibimiz alanının en deneyimli isimlerinden oluşur.
   Zoom Ön Analiz Toplantısı
   Görüntülü görüşme yoluyla işinizi ve hedeflerinizi birlikte iyi anlayabilir ve analiz edebiliriz.
   Hızlı Bir Başlangıç
   Hızlıca teklif ve sözleşme süreçlerimizi tamamlar ve birlikte çalışmalarımıza başlayabiliriz.