Kadıköy, Istanbul TR
New Jersey, USA
Istanbul & New Jersey
+90 850 885 1634

Sosyal Medya Yönetimi

Markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği sosyal medyanın işinizi geliştirmek için etkin şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak istediğiniz içeriklerin oluşturulmasında ve tüm sosyal medya süreçlerinde sizlere destek veriyoruz.

Tanışma & Analiz
Görüntülü görüşme yoluyla tanışıyor ve dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.
Planlama
Hedefleriniz doğrultusunda sosyal medya stratejinizi oluşturuyor master tasarımlar üzerine çalışıyoruz.
Mükemmel Sonuçlar
Dijital reklamlarla desteklediğimiz özgün içeriklerinizle sosyal medyada öne çıkmanızı sağlıyoruz.
Bizimle Google Meet Toplantısı Planlayın Hemen Teklif Alın

Neden Dijital Pazarlama?

Markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği sosyal medyanın işinizi geliştirmek için etkin şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya dünyasında doğru içerik, doğru zamanlama ve görsel ya da metin çalışmasının uyumlu bir şekilde yönetilmesi günden güne daha fazla önem kazanıyor. Doğru kampanya stratejilerinin belirlenmesi, görsel tasarımların markaya olan uyumu, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak istediğiniz metinlerin oluşturulmasında ve tüm sosyal medya süreçlerinde sizlere destek veriyoruz.

Ayrıca sosyal medya reklamlarıyla kuruluşunuza en uygun kişilere erişiyor, yeni müşterilere ulaşmanız için kampanyalar düzenleyebiliyoruz. Gelişmiş raporlama modüllerimizle performans raporlarını sizlere ulaştırıyor, düzenli olarak sizlerle analiz ve yeni hedefler belirleme amacıyla performans değerlendirme toplantısı yapıyoruz.

Sık Sorulanlar

Ücretlendirme birçok faktöre göre hesaplanıyor ve işinizi, sosyal medyadaki hedeflerinizi anlamamız için önce bir analiz görüşmesi gerçekleştirmemiz gerekiyor.
Hangi sosyal medya kanallarının kullanılacağı, ne sıklıkta paylaşım yapılacağı, özel fotoğraf ve video çekimi planlanıp planlanmayacağı, yorum/mesaj takibinin yapılıp yapılmayacağı gibi birçok faktör bir araya getirilip bir ücret tespiti yapılıyor. Fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurunuz.

Elbette. İşinizin doğasına uygun olacak şekilde ve sıklıkta, gerek yerinde, gerekse stüdyo ortamında fotoğraf ve video çekimi planlayabiliriz. Bazı sektörlerde masaüstü çalışmalar yeterli olurken, bazı sektörlerde ise fotoğraf ve video çekimi adeta bir zorunluluk.

Elbette, baştan anlaşmamızda planlanmak kaydıyla, sosyal medya hesaplarınıza gelen soru ve yorumlara sizin adınıza yanıt veren bir iletişim danışmanlığı hizmetimiz de mevcut.

E-Bültene Üye Olun

Dijital pazarlama alanındaki son gelişmelerden, özel sektörel raporlarımızdan ve analizlerimizden haberdar olun.

  Referanslarımız

  Birlikte çalıştığımız mutlu müşterilerimiz
  Tapv

  Ücretsiz Teklif Al

  Formu doldurun, incelemelerimizi yapıp size en kısa sürede dönüş yapalım.

   Uçtan Uca Danışmanlık
   Ekibimiz alanının en deneyimli isimlerinden oluşur.
   Zoom Ön Analiz Toplantısı
   Görüntülü görüşme yoluyla işinizi ve hedeflerinizi birlikte iyi anlayabilir ve analiz edebiliriz.
   Hızlı Bir Başlangıç
   Hızlıca teklif ve sözleşme süreçlerimizi tamamlar ve birlikte çalışmalarımıza başlayabiliriz.