Kadıköy, Istanbul TR
New Jersey, USA
Istanbul & New Jersey
+90 850 885 1634

Linkedin Ads

İşin yapıldığı yerde iş yapın! Linkedin reklamlarıyla, daima sizinle iş yapmaya hazır profesyonellere ulaşabilir, etkili hedefleme seçenekleriyle pazarlama stratejinizi kurgulayabilirsiniz. Linkedin, müthiş bilgilerle dolu veritabanı ve kullanıcılarını sıkmayan reklam stratejisi ile en etkili, bu yüzden de en pahalı reklam mecralarından biri. Alsiyon olarak Linkedin Türkiye olan partnerliğimizi başarıyla sürdürüyoruz.

Potansiyel müşteri verisi kazanın, sitenize trafik çekin veya marka bilinirliği oluşturun.

Tanışma & Analiz
Görüntülü görüşme yoluyla tanışıyor ve dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.
Planlama
Hedefleriniz doğrultusunda dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyor bütçe dağılımını tespit ediyoruz.
Mükemmel Sonuçlar ve Yeni Müşteriler
Kampanyalarımızı devamlı optimize ederek mükemmel sonuçlarla yeni müşteriler edinmenizi sağlıyoruz.
Bizimle Zoom Toplantısı Planlayın Hemen Teklif Alın

Linkedin Lead Generation Reklamları

LinkedIn Lead Gen formları, yüksek dönüşüm oranları ve LinkedIn’e özel hedefleme parametreleri ile kaliteli potansiyel müşterilere ulaşmak için mükemmel bir yöntemdir.

Reklama tıklayınca çıkan form kullanıcının Linkedin bilgileriyle önceden doldurulmuş şekilde önüne çıkar ve tek tuşla e-mail, telefon, kurum, ad soyad vb. tüm bilgilerini size iletebilir. Entegrasyon hizmetlerimiz sayesinde bu bilgi size ve satış ekibinize SMS, E-Mail, Online Excel yoluyla anlık iletilir ve uyumlu CRM yazılımınıza otomatik kayıt atılarak satış ekibine satış aktivitesi emri oluşturulur.

 • Sorunsuz kullanıcı deneyimi : Potansiyel müşteri formları, kullanıcı özet akışlarında ve gelen kutularında reklam olarak görünür. Banner körlüğünü ortadan kaldırarak platformun kendisiyle uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılar, mevcut tarayıcı sekmesinden hiç ayrılmadan formu gönderebilir.
 • Bağlam : Reklam, en çok, potansiyel müşteriniz reklamı gördüğü sırada sizinki gibi bir ürün aradığında etkilidir. Bu, reklamı vızıldayan bir böcekten çok bir yardım eli gibi hissettirir. Bu açıdan LinkedIn diğer platformlardan farklıdır. İnsanlar bunu öğrenmek, insanlarla tanışmak ve kariyerlerini inşa etmek için kullanır, B2B iletişimi için ideal bir alıcı zihniyetidir.
 • Kişiselleştirme : LinkedIn Lead Gen formları tutarlı bir görsel tasarım sağlarken reklamınızı öne çıkarmak için birçok başka yola erişebilirsiniz. Bir “Teşekkür Ederiz” sayfası ve ad, şirket adı vb. gibi özelleştirilmiş kişiselleştirme belirteç alanlarının tümü, reklamınıza kişisel bir dokunuş katmanın harika yollarıdır.
 • Güçlü hedefleme : LinkedIn sadece başka bir sosyal ağ değildir. Son derece alakalı iletişim ile potansiyelinden yararlanmanıza izin veren hedefleme araçlarıyla birlikte gerçekten benzersiz bir topluluğa sahiptir. LinkedIn Ads B2B kampanyaları için ortalama %6,1’lik etkileyici bir dönüşüm oranına sahiptir.
 • Kapsamlı performans takibi ve optimizasyonu : İlgili tüm veriler toplanır ve Analizler bölümünde size sunulur. CPL, doluluk oranı, kitle segmenti başına olası satışlar vb.

Linkedin Inmail Reklamları

Hedef kitlenizdeki kişilere özel mesaj gönderin. Standart bir Linkedin kullanıcısı ayda en fazla bir In-Mail mesajı aldığı için, bu reklam modeli çok kıymetli ve dönüşü yüksek bir reklam modelidir. InMail sadece 1. seviye bağlantılarınız olan başka kullanıcılar ile mesajlaştığınız bir yapı. Birinci seviye bağlantınız olmayan kullanıcılara LinkedIn üzerinden sadece Premium hesabınız varsa belli sayıda tabii ki InMail gönderebilirsiniz. Fakat bunu otomatik olarak yapan, hedeflediğiniz kriterlere uyan çevrimiçi kullanıcılara bütçeniz dahilinde gönderim yapan bu model özellikle hızlı sonuç almanız gereken etkinlik gibi aktiviteler veya sektörel bazda oluşturduğunuz çok dikey ürünler/hizmetler için biçilmiş kaftan.

E-Bültene Üye Olun

Dijital pazarlama alanındaki son gelişmelerden, özel sektörel raporlarımızdan ve analizlerimizden haberdar olun.

  Referanslarımız

  Birlikte çalıştığımız mutlu müşterilerimiz
  Tapv

  Ücretsiz Teklif Al

  Formu doldurun, incelemelerimizi yapıp size en kısa sürede dönüş yapalım.

   Uçtan Uca Danışmanlık
   Ekibimiz alanının en deneyimli isimlerinden oluşur.
   Zoom Ön Analiz Toplantısı
   Görüntülü görüşme yoluyla işinizi ve hedeflerinizi birlikte iyi anlayabilir ve analiz edebiliriz.
   Hızlı Bir Başlangıç
   Hızlıca teklif ve sözleşme süreçlerimizi tamamlar ve birlikte çalışmalarımıza başlayabiliriz.